Verification: 2c9845680b65ea4b Verification: 2c9845680b65ea4b

Görüntülü Konuşma Sistemleri

Kalabalık nüfusu sebebiyle güvenlik gereksinimi en yüksek düzeyde olan illerin başında İstanbul geliyor.  Şehirde bulunan apartmanlar, siteler, villa ve müstakil binalar için görüntülü konuşma sistemleri kullanımı, artan güvenlik gereksiniminin giderilmesi açısından oldukça önemlidir.

Yaşadığımız çağda, suç oranları ve çeşitleri giderek artıyor. Artık kötü niyetli kişiler, evlerin kapısına kadar gelebilme cesareti gösteriyor. Özellikle büyük binalarda, kapı zilini çalan kişilerin kim olduğunu görebilmeye olanak tanıyan görüntülü konuşma sistemleri, son zamanlarda hemen hemen tüm binalarda kullanılmaya başlandı.

Sesli ve görüntülü konuşma imkânı sağlayan görüntülü diyafon sistemleri sayesinde, kapıda kim olduğu görülüyor, binanın hangi katında olunursa olunsun, konuşma gerçekleştirilebiliyor. Bu teknolojik sistem sayesinde, kapınızı tanımadığınız kişilere açmak zorunda kalmıyor, kapıya gelenin kim olduğunu görebiliyorsunuz.

Güvenlik tedbiri olarak önemi kanıtlanmış olan görüntülü konuşma sistemleri, artık yeni yapılan binaların projelerinde mutlaka yer alıyor. Yalnızca sesli görüşme sistemi kullanılan binalar da teker teker sistemlerini görüntülü konuşma sistemleri ile değiştiriyor.

Özellikle toplu konutlar, apartmanlar ve siteler tarafından talep edilen görüntülü konuşma sistemleri, hem bina kapısından hem de güvenlik kapısından görüşme imkânı sağlama özelliği ile çok fazla tercih edilen bir sistem.

Görüntülü Konuşma Sistemleri Hizmetimiz

keskinelektrik olarak bizler, apartmanlar, siteler ve villalar için geliştirilmiş ürün gruplarında yer alan görüntülü görüşme sistemleri montajı ve arızalarının giderilmesi konusunda hizmet sunuyoruz. Bu sistemlerde kullanılan daire içi monitör, zil panelleri ve güç kaynağı gibi bileşenlerin montajı ve arızalanması konularında, alanında deneyimli ve bilgi sahibi ekiplerimizle sizlere destek oluyoruz.

Bizler, sektörde meydana gelen gelişmeleri, yeni teknolojileri sürekli takip ederek, bilgimizi ve ekipmanlarımızı güncel tutuyoruz. ‘Güvenlik bir tercih değil zorunluluktur’, anlayışından yola çıkarak görüntülü konuşma sistemleri montajı ve arıza onarımı yaparken, kaliteli malzeme ve usta işçilik kullanıyoruz.

Hizmetlerimizin genelinde müşteri memnuniyetini sağlama hedefimiz ve yaptığımız işlerde kalite odaklı yaklaşımımızla İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimizden faydalanabilmek için iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçerek, uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilir, destek alabilirsiniz.

 


Whatsapp Destek

Mehmet Keskin

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?