Verification: 2c9845680b65ea4b Verification: 2c9845680b65ea4b

Kamera Sistemleri

Evler, işyerleri, hastaneler, bankalar ve hatta sokaklarda kamera sistemleri ile 7/24 gözetim yapılarak, olası suçlara karşı tedbir alınıyor. Güvenlik kameraları, monte edildikleri bina veya mekânlarda suçlular için caydırıcı etkiye sahiptir. Meydana gelen suçlarla ilgili delil toplama ve suçluların teşhisi gibi amaçlarla da kullanılan kamera sistemlerinden, kayıp vakalarında da faydalanılıyor.

Kamera Sistemlerinin Avantajları

  • 7/24 kayıt yapma imkânı ve kayıtlara dilediğiniz zaman ulaşma imkânınız vardır
  • Kamera sistemlerinin mekânda yalnızca görüntü olarak bulunması bile caydırıcı etkiye sahiptir.
  • Mekânın tüm bölgelerine ayrı ayrı monte edilen kameralarla tek ekranda tüm kısımları izleyebilirsiniz.
  • Kamera sistemleri kurulumu, tedbir, korunma ve suçluların bulunması konularında yardımcı olur

Kamera Sistemleri Kurulumu Hizmetimiz

Tüm mekânlar için güvenlik, gözetim gibi amaçlarla kamera gereksinimi duyan herkes için, uzman ekiplerimizle montaj hizmeti sunuyoruz. İstanbul gibi kalabalık ve suç oranının da yüksek olduğu bir ilde güvenlik kamerası ihtiyacı daha yüksek düzeydedir. İstanbul ve ilçeleri için kamera sistemleri kurulumu hizmeti verirken, konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz.

Evler, apartmanlar, işyerleri, restoranlar, oteller, mağazalar ve AVM’ler gibi tüm mekânlar için kamera kurulumu yaparak güvenlik ihtiyaçlarınızda sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Kamera sistemleri, mekânlara özel olarak farklı özellikler gösterir. Seçilen kameranın amaca uygun hizmet verebilmesi için kullanılacak mekân özelliklerine göre seçilmiş olması gereklidir. İç ve dış mekânlar, mekân açıları, kameranın görmesi istenen bölgelere göre seçilecek kamera özellikleri değişiklik gösterir.

İletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçerek mekânınız hakkında bilgi verdiğinizde, sizlere mekânınıza özel kamera sistemleri seçiminde yardımcı oluyoruz.

Kamera sistemleri kurulumu konusunda profesyonel ekiplerimizle kurulum hizmetine ek olarak kamera kullanımı ve kayı işlemi ile ilgili de müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Kocaelive ilçelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet için sitemizde yer alan bilgilerden bizimle irtibata geçerek hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


Whatsapp Destek

Mehmet Keskin

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?