Verification: 2c9845680b65ea4b Verification: 2c9845680b65ea4b

Hakkımızda

Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize; Kocaelinin bütün bölgelerinde 7 gün 24 saat hizmet etmekteyiz.
Çalışma disiplinimizde müşterilerin karşılaştığı sorunlara anında çözüm üretmek birinci ilkemizdir. Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız elektrik, santral, bilgisayar ve ağ arızalarını sonuca ulaştırana kadar durmayan, işini bilen ustalarımız siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Elektrik ve Network sistemlerinde mühendislik olarakda hizmet vermekteyiz. Ayrıca Krumsal firmalara  SİMETRİK İNTERNETHİZMETİ SUNMAKTAYIZ. Kablosuz uzak mesafe kamera ve WIFI İNTERNET HİZMETLERİ sağlamaktayız Güvenlik kamera alarm ve yangın sistemlerinde alanında kendini ispatlamış markalarla uygun fiyat ve keşif sonucu ihtyaca binaen maliyet analizi yapıp en uygun maliyeti çıkarmaktayız


Karşılaştığınız problemleri çözmek için gerekli olan elektrik, elektronik ve bilgisayar ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde şirketimizde mevcuttur. Keskin Elektrik , her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır.
Keskin Elektrik olarak müşterilerimizin zamanlarının kıymetli olduğunun farkındayız ve hızlı ulaşım sağlamayı amaçlamaktayız. Bunun İçin çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Bu yüzden de her bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.


Whatsapp Destek

Mehmet Keskin

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?